Saskaņā ar starptautiskā finanšu tirgus izdevuma “Euromoney” aptauju kategorijā  “Nekustamā īpašuma konsultanti” (Advisors and Consultants), CBRE Baltics tika novērtēta kā labākā tirgus izpētes un analītikas pakalpojuma sniedzēja 2017. gadā nekustamā īpašuma pakalpojumu sfērā.

“Esmu ļoti gandarīta, ka papildus globālajam CBRE pasaules sasniegumiem arī CBRE Baltics ir iekļuvusi šajā topā un ieguvusi augsto novērtējumu Tirgus izpētes jomā. Tas apliecina mūsu zināšanu novērtējumu no klientu puses un nepieciešamību arī turpmāk izglītot tirgus dalībniekus, kā arī palīdzēt investoriem, attīstītājiem un komercīpašumu lietotājiem pieņemt finansiāli izdevīgus un pareizus lēmumus, izvērtējot visus riska faktorus attiecībā uz nekustamā īpašuma iegādi, nomu, pārdošanu vai attīstīšanu.

Profesionalitāte un pieredze ir galvenie pamati, kas ļauj veikt kvalitatīvus tirgus analītiskos pārskatus ne tikai Latvijā, bet visā Baltijas reģionā. Šādi sasniegumi ir spēcīga motivācija, lai mēs tupinātu mūsu ieņemto kursu attiecībā uz augstas klases tirgus izpētes un analīzes standartu nodrošināšanu,” informē Vineta Vigupe CBRE Baltics analītiķe.

Sešus gadus pēc kārtas globālais uzņēmums CBRE ir nosaukts par pasaules lielāko nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmumu. Visā pasaulē CBRE bija visaugstākais rādītājs pārdošanas, nomas un novērtēšanas pakalpojumu jomā. Papildus vispārējām nominācijām 2017.gadā CBRE tika nosaukta par vadošo nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmumu Rietumeiropā, Ziemeļamerikā, Āzijā, Latīņamerikā un Āfrikā, un tika nopelnītas balvas 27 atsevišķās valstīs, kas ir par sešām valstīm vairāk nekā 2016.gadā.

CBRE Baltics ir daļa no CBRE filiāļu tīkla, sniedz nekustamo īpašumu novērtēšanu, mazumtirdzniecības, biroja un rūpniecības aģentūru pakalpojumus, kā arī pētījumus un konsultācijas par nomniekiem un īpašniekiem Baltijas valstīs.

Euromoney ir vadoša, starptautiska finanšu organizācija, kas veic ikgadēju apsekošanu, lai noteiktu labākos nekustamā īpašuma pakalpojuma sniedzējus. Šajā izpētē piedalījās nekustamo īpašumu izstrādātāji, konsultanti, finanšu un banku iestādes, investori un uzņēmuma gala lietotāji visā pasaulē. Šā gada aptaujā piedalījās nekustamā īpašuma profesionāļi no vairāk nekā 150 valstīm.

Preses relīzi sagatavoja

CBRE Baltics komunikācijas departaments

E: office@cbre.lv

T: +371 67930013