CBRE Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Uzņēmums CBRE Baltics, kura birojs atrodas Rīgā, nodrošina plaša spektra pakalpojumus komercīpašumu jomā Baltijā – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

CBRE Baltics ir viens no vadošajiem komerciālā nekustamā īpašuma pakalpojuma sniedzējiem, kas sniedz atbalstu investoriem, attīstītājiem, īpašuma nomniekiem ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā līmenī. Iegūtā pieredze un resursi strādājot vispasaules tirgos ļauj palīdzēt mūsu klientiem pieņemt atbilstošākos risinājumus un veicināt klienta investīciju apmērus.

Mūsu pamatpakalpojumu klāstā ir īpašumu pārdošana, iznomāšana un pārvaldīšana, korporatīvie pakalpojumi – nomnieku interešu pārstāvēšana, telpu pārvaldīšana un projektu vadība, tirdzniecības centru vadība, investīciju tirgi, vērtēšana, tirgus izpēte un konsultācijas. Mēs strādājam ar nomniekiem, investoriem, biroju, industriālo un loģistikas platību, kā arī ar tirdzniecības platību un viesnīcu attīstītājiem.

CBRE Baltics Baltijas valstu tirgū aktīvi darbojas jau no 2011.gada.

Mēs to esam panākuši, pateicoties mūsu noturīgajām vērtībām, kas padara CBRE Baltics par ideālu partneri, lai sasniegtu izcilus rezultātus.

Nekustamā īpašuma sektori, kuros mēs varam sniegt atbalstu

  • Ofisa telpas un biroji
  • Tirdzniecības centri
  • Industriālie un Loģistikas centri
  • Mazumtirdzniecības platības
  • Viesnīcas un izklaides platības

Mēs esam biedri:

Norwegian Chamber of Commerce in Latvia
The British Chamber of Commerce in Latvia
Swedish Chamber of Commerce in Latvia
American Chamber of Commerce in Latvia